Kahvemizi İçin
Gülük Mah. Osman Kavuncu Cad.,
Düvenönü İş Mrk. Kat:2 No:204
Melikgazi/KAYSERİ

Hemen Ulaşın
info@teknogelisim.net
Tl: 0850-560-2-560

Türkiye Proje Ofisi

Kuruluşumuzdan bu yana danışmanlık sektöründe yenilikçi yaklaşımlarımızla farklılık yaratıyoruz. Ülke ekonomisine yön veren firmalara danışmanlık destekli bütünleşik çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini kendi hedeflerimiz gibi benimsiyor ve bu hedeflere ulaşmak için onlarla çözüm ortağı oluyoruz.

İmalat, Tekstil, Enerji, Madencilik, Gıda, Turizm, Eğitim ve Sağlık gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yüzlerce firmaya; Yatırım Teşvik Danışmanlığı, Ar-Ge Proje Danışmanlığı, Kalkınma Ajansları Proje Danışmanlığı, İhracat Teşviği Danışmanlığı, Üretim ve Yönetim Sistemleri Eğitimleri konularında on yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Firmamız; Ekonomi Bakanlığı, TÜBİTAK, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı vb. tüm kamu kuruluşlarındaki Yatırım Teşvik Belgeleri, Ar-Ge Projeleri, Endüstriyel Uygulama Projeleri, Dahilde ve Hariçte İşleme Belgeleri, Turizm İşletme ve Yatırım Belgeleri, Yabancı Personel Çalışma İzinleri, İhraç ve İthal İzinleri, Kontrol ve Uygunluk Belgeleri, Garanti Belgesi ve Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE/TSEK Belgeleri, fizibilite raporlarının ve iş planlarının hazırlanması ve benzeri daha birçok hizmeti yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde titizlikle yerine getirmektedir.