Kahvemizi İçin
Gülük Mah. Osman Kavuncu Cad.,
Düvenönü İş Mrk. Kat:2 No:204
Melikgazi/KAYSERİ

Hemen Ulaşın
info@teknogelisim.net
Tl: 0850-560-2-560

Markacity

Giyim sektöründe hizmet vermeye devam eden Markacity firması, Sosyal Medya Yönetimi konusunda Teknogelişim Reklam Ajansı’nı tercih etti.

Sosyal medya reklamcılığı, reklamcılık işlemlerinde en kısa sürede en fazla kişiye ulaşan reklam türü olması sebebiyle, tüm firmalarımıza hizmetini sunduğumuz en popüler reklam mecrası sosyal medyada, sonuç odaklı stratejilerle marka iletişimine yön veren marka algısını oluşturan ihtiyacınıza uygun projeler Teknogelişim Reklam Ajansı’ ndan çıkar.

Dünyada internet kullanımı ve sosyal medya hesapları gün geçtikçe katlanarak artıyor. We Are Social ve Hootsuite tarafından yayınlanan “Digital in 2017 Global Overview” Türkiye raporuna göre; ülke nüfusumuzun %60’ı yani 48 milyon vatandaşımız sosyal medya kullanıcısı. Durum şunu gösteriyor ki sosyal medya şirketler için eğlence kanalı olmaktan çıktı; artık güçlü bir pazarlama kolu.

Markanın müşteriyle olan bağını güçlendirmek için iletişim planlamasını doğru stratejilerle birleştirmesi ve “sosyal medya yönetimi” yapması şart. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya kanalları; Facebook, Twitter, Linkedin, YouTube, Instagram’dır.

Teknogelişim olarak bu kanallarda marka kişiliğine uygun stratejiler oluşturur; post, bülten, video içeriklerini üretir; kampanya ve yarışmalar düzenler; ürün tanıtımı yapar; Hedef kitleye uygun sosyal medya reklamları planlar ve bu reklamların aktifliğini analiz ederiz. Müşterilerimizin sosyal medya hesap etkinliklerini aylık olarak raporlarız. Her ay raporlamaya göre stratejileri yeniler, etkin sosyal medya hesapları için uygun kampanya içeriklerini ve reklam bütçesini oluştururuz.

Rakiplerinizden bir adım önde olabilmek; offline pazarlama mecralarının yüklü bütçelerinden kurtulmak, doğru hedef kitle planlamasıyla kendi müşterilerinize doğrudan ulaşabilmek, ölçülebilir reklam stratejileri için Teknogelişim  sosyal medya uzmanları sizi bekliyor.

  • Sektör:

    Giyim

  • Hizmet:

    Sosyal Medya

  • Müşteri:

    Markacity