Kahvemizi İçin
Gülük Mah. Osman Kavuncu Cad.,
Düvenönü İş Mrk. Kat:2 No:204
Melikgazi/KAYSERİ

Hemen Ulaşın
info@teknogelisim.net
Tl: 0850-560-2-560

Bukkalemun

Bebek Mobilyaları sektöründe hizmet vermeye devam eden BukkalemunLogo Çalışmaları konusunda Teknogelişim Reklam Ajansı’nı tercih etti. Kurumsal Kimlik, Logo, Açık Hava Reklamları, E-Ticaret, Web Tasarımı hizmetleri ile Kayseri’de reklam ajansı olarak hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin en iyi reklam ajansı  firmaları arasında yer alan Teknogelişim 13 yılı aşkın süredir Kayseri‘de kurumsal kimlik hizmeti vermektedir. Teknogelişim Reklam Ajansıbebek mobilyaları sektöründe 10’u aşkın firmaya kurumsal kimlik hizmeti sağlamıştır.

Marka, şirketlerin değeri ve kalitesidir. Dolayısıyla yeni oluşturulacak markanın önemi büyüktür ve bu önemi dikkate alarak sizlerin değeri ve kalitesini yükseltiyoruz. “Markanızın imajı, pazardaki gücünüzü simgeler.” Markanız kullanıcılar üzerinde nasıl bir etki bırakıyor? Ürün ya da hizmetinizle müşterilerinize doğru mesajı iletebiliyor musunuz? Bu soruların tüm cevabı markanızın kurumsal kimliğinde gizleniyor. Bu aşamada iş “Logoyu Bir Tık Büyütelim” muhabbetinden çok daha öteye gidiyor tabi. Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanızın imajını kalıcı kılmak için gerekli her şeyi bünyemizde barındırıyoruz. TEKNOGELİŞİM REKLAM AJANSI olarak profesyonel ekibimizin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyoruz. Markalaşabilmek ve piyasada uzun yıllar boyunca sürdürülebilir çalışmalara imza atabilmek için etkili bir kurumsal kimlik oluşturmak çok önemli bir faktör. Kurumsal kimlik marka bilinirliğini ve değerini artırır. Markanızın insanlarla etkileşime girdiği veya gireceği her alanda hedeflerinize hizmet eden stratejik bir yaklaşım ortaya koyarız. Stratejik yaklaşımı bütüncül bir bakış açısıyla oluşturur ve tasarımdan yazılıma, sosyal medyadan prodüksiyona geniş bir yelpazeyi kapsayan uçtan uca çözümler sunarız.

  • Sektör:

    Bebek Mobilyaları

  • Hizmet:

    Logo

  • Müşteri:

    Bukkalemun