E-Ticaret Ürün Özellikleri

Teknogelisim yazılım kalitesini web yazılımı bölümünde belirtmiştik. Özellikle üzerinde durduğumuz yazılımlar bir çok uzman tarafından övgü dolu sözler ile takdir kazanmıştır. Özellikle portal yazılımlarının son derece hassas ve dikkatli yazılması ve uygulanması çok önemlidir. Amacına uygun olabilmesi için gerek kullanıcının yapacağı işlemlerin kolaylığı gerekse de arama motorlarından maksimum ziyaretçi alması noktalarında ciddi bir önem arzetmektedir.
Çok iyi bir tasarıma sahip bir portal içeriği ile arama motorlarında maksimum ziyaretçi potansiyeline ulaşıyor ise projenin başarısı kaçınılmaz olur. Günümüzde birçok alanda veya birçok konu üzerinde bulunan hazır portal yazılımları başladıkları gibi hızla son buluyorlar. Sebeplerinin başında ise yazılımın kopya ve son derece çarpık oluşturulması geliyor. Portal yazılımı iyi bir ar-ge çalışması gerektiren, üzerinde zaman harcanması gereken ve alt yapısı çok güçlü olması gereken projelerdir.
Portal yazılımında diğer önemli bir konu ise kullanıcı sayısı arttıkça sistemde oluşan tıkanıklıktır. Günümüzde aktif ve tutulan portalların birçoğunda bu problem ile karşılaşılmaktadır. Yazılımı incelediğimizde her modülün ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış oluyoruz. Gerçekten bir proje ortaya çıkarılmak isteniyorsa ve projenin sürekli yaşaması isteniyorsa uzman bir ekip tarafından yazılması kaçınılmaz olmaktadır. Sektörel portallarımızı inceleyerek bu konudaki uzmanlığımız ve hassasiyetimiz ile ilgili gerekli öngörüye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir